O firmě Sysel Energie

Sysel je malý evropský hlodavec, který toho dokáže hodně nastřádat. My střádáme taky – čistou elektřinu. Vykupujeme energii přímo z energetické burzy za nejnižší ceny na trhu a šetříme vaše peníze. Jestli vás už nebaví nehorázné účty za elektřinu, nelíbí se vám znečištěné životní prostředí a zvyšující se míra emisí v ovzduší, přidejte se k nám. Zajistíme vám energii, která je více ekologická, bez extra poplatků a smluvních kliček.

Našimi klienty jsou vlastníci rodinných domů s fotovoltaickou elektrárnou. Těm nabízíme energii z čistých a ekologických zdrojů. Nejsme žádný velký korporát, proto více času a výhod věnujeme každému jednotlivému zákazníkovi, který si zkrátka zaslouží maximum.

Chci k Syslovi

 

Férové ceny pro všechny

Žádné akční slevy, balíčky nebo nabídky pouze pro nové zákazníky. Noví i stávající klienti s námi získají elektřinu za aktuální tržní cenu.

Žádné triky

U nás nečekejte žádné triky ani malé písmo někde na konci stránek. Nabízíme zelenou energii za férovou cenu pro domácnosti i firmy s fotovoltaickou elektrárnou.

Prodejte přebytky výhodně

Máte fotovoltaickou elektrárnu a odebíráte elektřinu od Sysla? Vaše přebytky od vás vykoupíme za velmi lákavé ceny odvíjející se od skutečných tržních cen. Nemusíte vlastnit žádnou licenci na výrobu elektřiny.

10 důvodů proč přejít k Syslovi

01
 

Protože uspoříte za elektřinu

Našim cílem je, abyste ušetřili za dodávky elektřiny co nejvíce. Pro našeho zákazníka to znamená, že maximální výroba je z domovní FVE, která je zcela zdarma a až potom začíná dodávka elektřiny za velkoobchodní ceny přímo z  burzy.

02
 

Protože máme nejférovější cenu za elektřinu

Vykupujeme elektřinu od našich výrobců čisté energie za co nejatraktivnější cenu na trhu.

03
 

Protože máme flexibilní služby

Sysel zásadně pracuje s úsporami a nejnižšími cenami na trhu s elektřinou. Pro našeho zákazníka to znamená, že maximální výroba je z domovní FVE, která je zcela zdarma a až potom začíná dodávka elektřiny za velkoobchodní ceny přímo z burzy.

04
 

Protože máme přehledné vyúčtování

Každý chce mít maximální přehled za co platí, a proto nabízíme přehled dodávky a odběru elektřiny včetně možnosti každoměsíční fakturace.

05
 

Protože nabízíme jedinečné služby za vynikající ceny

Nemáme přebujelý aparát úředníků a můžeme si tedy dovolit poskytovat služby za skvělé ceny.

06
 

Protože rychlý zákaznický servis

Na vaše dotazy a požadavky reagujeme rychle a bez prodlení. Díky jednoduchému a přehledně nastavenému systému dokážeme reagovat rychle a flexibilně vždy ke spokojenosti našich zákazníků.

07
 

Protože neustále upravujeme výši záloh

Spotřebujete méně elektřiny? Tak zaplatíte méně. Nebo máte naopak velkou spotřebu? Tak zaplatíte jen za to, co spotřebujete. Tak fér jsme.

08
 

Protože za vás vše vyřídíme

Veškeré starosti hoďte na naši hlavu. Všechny náležitosti vyřídíme za Vás, na základě plné moci.

09
 

Protože naplníme vaši peněženku

Cena elektřiny dodávané od nás, kopíruje aktuální cenu na trhu. Je to tedy výhodnější než pevně stanovené ceny ostatních dodavatelů.

10
 

Protože jsme sympaťáci

U nás se setkáte s milým, vstřícným a individuálním přístupem, který zaručí vaši spokojenost.

Chcete se přidat?

Kontaktujte Sysla a staňte se součástí naší skupiny i vy a šetřete co to jen jde.

info@syselenergie.cz Napište nám

+420 727 800 181Nebo nám zavolejte

Člen skupiny EkoCesta

Jelikož náš projekt byl docela odvážný a sami bychom to nezvládli, podpořila nás skupina Ekocesta, která za námi stojí a drží nad námi ochrannou ruku. Skupina Ekocesta se skládá z několika velkých, navzájem se podporujících firem, které mají jedno společné. Každá členská firma se usilovně snaží zajistit lepší budoucnost pro nás a naše děti díky ekologické a levné elektřině.

Informace k plánovanému zastropování cen energií

Informace k plánovanému zastropování cen energií

 

Vážení klienti,

z důvodu nového vládního opatření zastropování cen energií si vás dovolujeme informovat, že až do vydání finálního nařízení vlády a novely zákona se nemůžeme k situaci vyjadřovat. Je nutné vyčkat na nový prováděcí předpis a metodiku.

 

Vývoj situace neustále hlídáme, v případě nových skutečností vás budeme neprodleně informovat. S ohledem na výše uvedené jsme nyní nuceni pozastavit příjem nových zákazníků.

 

Děkujeme vám za pochopení

SolidSun EnergieZavřít