Naši partneři

Nejsme v tom sami. Našimi partnery jsou nejen velcí hráči na poli s čistou energií, ale i mnoho pomocných firem pro vaše ještě větší pohodlí.

Solid Sun Partner

Systémy pro pohodlné bydlení

Fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla a energetické řešení pro novostavby. Firma Solidsun se zabývá výstavbou úsporných a ekologických řešení pro váš rodinný dům. Má dlouholeté zkušenosti a patří mezi top 5 firem na českém trhu.

Více informací
Sun Monitoring Partner

Servis fotovoltaických elektráren

Zajišťuje kompletní servis a monitorovací dohled 24/7 na vaši nainstalovanou fotovoltaickou elektrárnu. Jejím cílem je zajistit, aby vaše elektrárna byla neustále v provozu a vy jste tak nepřišli ani o kW vyrobené elektřiny.

Více informací
Ekocesta Partner

Skupina energetických firem

Skupina Ekocesta se skládá z několika velkých, navzájem se podporujících firem, které mají jedno společné. Každá členská firma se usilovně snaží zajistit lepší budoucnost pro nás a naše děti díky ekologické a levné elektřině.

Více informací
Solid Sun Partner

Energetické posudky a dotace

Specializujeme se zejména na rodinné domy s přesahem i na další objekty. Naše práce je přímo navázána na dotační titul Nová zelená úsporám (NZÚ), kdy od založení společnosti (duben 2020) jsme zprostředkovali dotaci pro více jak 500 fotovoltaických elektráren na rodinných domech s celkovou dotací přes 70 mil. Kč.

Více informací

Chci jít k Syslovi

Nechte nám na Vás kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

info@syselenergie.cz Napište nám